Dwór srebrnych płomieni. Część 1 Sarah J. Maas ukazała się w Polsce pod nakładem wydawnictwa Uroboros, w dniu 10 listopada 2021 roku.

“Dwór srebrnych płomieni” tom 4, część 1 to kolejna książka z serii Dworu Cierni i Róży, która tym razem opowiada historię Nesty- zbuntowanej i skomplikowanej bohaterki, która po ciężkich przeżyciach, musi odnaleźć swoją drogę w życiu, w które i tak będą towarzyszyć jej intrygi, wojny i tajemnice.

O AUTORCE

Sarah J. Maas zaczęła pisać już jako nastolatka, a swoje pierwsze rozdziały z książki “Szklany tron” publikowała na stronie internetowej FictionPress.com, gdzie szybko zyskały popularność. Wtedy Maas zaczęła szukać agenta literackiego, i kiedy jednego znalazła, w 2010 roku wydała “Szklany tron” pod skrzydłami wydawnictwo Bloomsbury. “Szklany tron” szybka stał się bestsellerem New York Timesa. Sarah J. Maas nie spoczywa na laurach i do dziś wydajne książki z gatunku fantasy i science fiction. 

DWÓR SREBRNYCH PŁOMIENI

“Dwór srebrnych płomieni” tom 4, część 1 Sarah J. Maas to kontynuacja, jednego z najpopularniejszych cyklów na świecie – Dworu Ciernia i Róży.

Nesta Archeron jest zawsze arogancka, łatwo ją sprowokować i nigdy jej nie wybaczy. Odkąd została wepchnięta do kotła i stała się jedną z wróżek wbrew swojej woli, nie mogła znaleźć się w tym nowym, zabójczym świecie. Co gorsza, nie była w stanie poradzić sobie z traumą i przytłaczającymi stratami po wojnie z Hybernią. W porównaniu z tym oszalała także od Kasjana, który jest silnym wojownikiem, ze względu na pozycję Rhysanda i Feyry, może krążyć po orbicie Nesty. To nie tylko doprowadziło ją do szaleństwa – ogień między nimi stał się silniejszy i musieli bliżej współpracować. W tym samym czasie zdradziecka królowa ludzi, która powróciła na kontynent podczas ostatniej wojny, utworzyła niebezpieczny nowy sojusz, zagrażający kruchemu pokojowi na świecie. Ich zabezpieczenie może zależeć od tego, czy Kasjan i Nesta zdołają stawić czoła swoim lękom.